Każde dziecko jest inne, a ich upodobania potrafią się zmieniać w ciągu jednego dnia. Nuda w jadłospisie prowadzi do tego, że dzieci sięgają w szkolnych automatach po słodycze i inne przekąski. Aby tego uniknąć, warto pakować do pudełek śniadaniowych urozmaicone potrawy i przekąski. Częstym problemem, na który zwracają uwagę nasi klienci, jest brak podziałek i przegródek w dostępnych na rynku śniadaniówkach. W odpowiedzi na problem, jak spakować urozmaicony posiłek dla dziecka do szkoły, przedstawiamy kilka naszych propozycji.

LUNCHBOX Z PRZEGRÓDKAMI DLA DZIECI

Śniadaniówka dla dzieci musi być lekka, pakowna, a przy tym nie powinna zajmować zbyt wiele miejsca w plecaku. Istotnym przy wyborze pudełek jest rodzaj ich zamknięcia (my polecamy klamry) a także wygląd.

Do lunchboxa Yumbox (1) spakować można BARDZO DUŻO – wiele szczelnych przegródek sprawia, że obok słodkich przekąsek można umieścić słone, a potrawy nie wymieszają się i nie wyciekną. Doskonałe zamknięcie oraz atrakcyjny, kolorowy design, sprawiają, że jest to lunchbox na 6!

 

Pojemnik SMASH (2) w głównej komorze posiada „półeczkę”. Na spodzie umieścić można jedną kanapkę, a na górze drugą lub np. drożdżówkę. W mniejszej komorze znajdują się szczelne pojemniczki – idealne na jogurt lub suszone owoce i orzechy.

Na szkolne drugie śniadanie sprawdzi się pojemnik MONBENTO (4), którego kompaktowy design świetnie współgra z kolorowym wzornictwem oraz możliwością personalizacji. Na dolnym pięterku umieścić można „coś większego” a na górnym dwie przekąski.

Najlepszym rozwiązaniem na obiad są lunchboxy termiczne IRIS – mniejszy pojemnik nakręca się na większy (6). Pomieszczą pierwsze i drugie danie lub lunch i obiad. 

PUDEŁKA NA PRZEKĄSKI DLA DZIECI

Przegródki lub małe pojemniczki świetnie sprawdzają się do przenoszenia przekąsek. Naszym ulubieńcem są - nakręcane jeden na drugi - pojemniczki w kształcie tuby marki SMASH (7). Pomieszczą orzeszki, paluszki i inne smakołyki, a dzięki walcowatemu kształtowi nie zajmują wiele miejsca – mieszą się np. w komorze na bidon.

 

Dla większych dzieci i nastolatków polecamy dwupoziomowe pojemniki. Mają one bardziej „dorosły” charakter, przy zachowaniu ciekawego, nowoczesnego designu. Spakujesz do nich owsiankę, zupę lub lunch, a dodatki możesz wymieszać bezpośrednio przed spożyciem.

U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby zapakować swojemu dziecku najbardziej szalony i urozmaicony posiłek do szkoły!

Aleksander Woźnica