Oferta dla firm i agencji reklamowych

Jeżeli szukasz oryginalnych produktów dla swoich pracowników lub klientów, zapraszamy do kontaktu.

Doradzimy w wyborze unikalnych prezentów, nagród czy produktów do programów lojalnościowych. W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów z możliwością personalizacji. Piękne lunchboxy, funkcjonalne torby lunchowe, ekologiczne butelki na wodę, kubki termiczne czy termosy. Reprezentujemy cenione marki, takie jak m.in. Iris Barcelona, Monbento, Black+Blum. Oferta wspomnianych producentów jest na tyle szeroka, że z pewnością znajdziesz w niej produkty, które podkreślą charakter Twojej firmy lub inicjatywy. Masz pełną możliwość nanieść na nie swój branding.

Zapraszamy do współpracy! Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy fachowej porady. Napisz na adres biuro@twojlunchbox.pl 

Oferta dla sklepów internetowych i stacjonarnych

Kupuj na najlepszych warunkach prosto od dystrybutora.

Jeśli myślisz o własnym sklepie z nowoczesnymi pojemnikami ‘on-the-go’ na żywność i napoje, lub chciałbyś rozszerzyć ofertę sklepu który już prowadzisz, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski marek OmieLife i Nuumi. Są to brandy rozpoznawalne i cenione na całym świecie, a każdy produkt z asortymentu cechuje się funkcjonalnością i najwyższą jakością materiałów bezpiecznych dla zdrowia.

Jesteś zainteresowany? Napisz do nas biuro@twojlunchbox.pl