W natłoku codziennych obowiązków zdarza się zapominać o okazywaniu głębokich uczuć naszym Bliskim. Walentynki stanowią doskonałą okazję na to, żeby skupić się na ukochanej osobie i pokazać, jak bardzo ją cenimy i kochamy. Warto dobrze przygotować się na tę okazję. Przedstawiamy kilka pomysłów na to, jak sprawić, aby 14 lutego był udanym dniem.

Oprócz drobnych uprzejmości w ciągu dnia– takich jak śniadanie do łóżka i romantyczna kolacja, estetycznie zapakowany podarunek sprawi, że nadchodzące Walentynki na długo zapadną w pamięć. Dla obu połówek bezpiecznym upominkiem jest biżuteria lub perfumy. Ciekawym pomysłem jest własnoręcznie przygotowany album wykonany np. techniką scrapbooking – w którym uwiecznione są ważne chwile w związku, oraz hasła typu „Cenię w Tobie…”, „Kocham Cię za…”, „Szanuję w Tobie…”.

Wspólne przygotowywanie i spożywanie posiłkóww wielu kulturach jest elementem budowania więzi. Mając to na uwadze, warto pomyśleć o prezencie, który będzie związany ze zdrowym odżywianiem Bliskiej Osoby.

Walentynki stanowią doskonałą okazję do wprowadzenia nowej rutynyw Waszym związku – własnoręcznie przygotowany posiłek do pracy – w gustownym lunch boxie lub termosie obiadowym, z przekąskami zapakowanymi w małe pojemniczki i gorącym napojem w kubku termicznym, a do tego dołączona karteczka z motywującymi hasłami „miłego dnia Kochanie”, „Powodzenia”, „Jestem z Ciebie dumny” sprawią, że druga połówka poczuje się kochana.

Spraw, aby te Walentynki były niezapomniane nie tylko ze względu na podarunki, ale też poprzez wprowadzenie zdrowej rutyny– w końcu każdemu zależy na tym, aby jak najdłużej cieszyć się sobą nawzajem. 

Wiele pomysłów na prezent dla niej i dla niego przygotowaliśmy na naszej stronie.

Zostaw komentarz