WYGODA W PRACY, W SZKOLE I W PODRÓŻY

Jeśli codziennie pakujesz śniadanie czy lunch do pracy lub szkoły, wiesz, ile odpadów można wygenerować używając foliowych torebek do pakownia żywności. Może warto zmienić to i zacząć stosować nowoczesne pojemniki na lunch.

Coraz bardziej popularne stają się kolorowe bento boxy czyli pojemniki z przegródkami. Dzięki oddzielnym komorom, można do nich włożyć urozmaicone zdrowe jedzenie, a posiłek pozostanie długo apetyczny i nie wymiesza się.

bento lunch box z przegródkami Monbento

CZYM JEST BENTO

Zainspirowany japońskimi bento, ekologiczne pojemniki na lunch ułatwiają przenoszenie niezapakowanych pokarmów, takich jak sałatki, pokrojone owoce, warzywa, bakalie, kanapki i przekąski. Niektóre pudełka są na tyle szczelne, że można w nich przenosić jogurty, sosy czy nawet zupy.

Bardzo popularne stają się kilkupiętrowe szczelne pojemniki na lunch, w których można zabrać nawet kilkudaniowy obiad! Główną zaletą takich pojemników jest to, że posiłek może być całkowicie dostosowane do naszych potrzeb i upodobań. Bez ryzyka wymieszania się i zgniecenia możemy zabrać ze sobą każdy rodzaj naszego ulubionego jedzenia!

Monbento szczelny lunch box bento

Coraz więcej osób ma świadomość , że odpowiednia dieta zapewnia lepsze samopoczucie i zdrowie. Fast food oraz słodkie przekąski stają sie mniej popularne. Nasze nawyki żywieniowe zmieniaja się i coraz częściej sami przygotowujemy sobie domowy posiłek „na wynos”.  Pojemniki na lunch z przegródkami dają mozliwość zabrania ze sobą różnorodnego, zdrowego jedzenia bez konieczności pakowania kilku pudełek czy folii.

To też świetne rozwiązanie dla dzieci, które z łatwością otwierają pudełko i znajdują w nim apetyczne śniadanie ze świeżymi, pokrojonymi kawałkami owoców czy warzyw.Zgnieciona kanapka i nierzadko poobijane w tornistrze jabłko są zdecydowanie mniej atrakcyjne.? Dzieci uwielbiają apetyczne jedzenie i chętniej zjadają ładnie wyglądajacy posiłek. 

Yumbox sniadaniówka dla dzieci

Omiebox szczelny lunch box dla dzieci

Sylwia Starzynska