Przygotowywanie własnych posiłków przed pójściem do pracy lub szkoły jest bardzo dobrym pomysłem dla każdego, kto chce odżywiać się zdrowo, albo kontrolować dzienne spożycie kalorii. Zawsze jednak gdy decydujesz się na zabieranie ze sobą przyrządzonych wcześniej dań, musisz zastanowić się nad wyborem konkretnego lunch boxa. Tych na rynku jest obecnie naprawdę wiele! W naszej ofercie znajduje się dużo modeli, które w sam raz sprawdzą się podczas dnia pełnego obowiązków. Zastanów się, który wybór będzie dla ciebie lepszy. 

  Na co powinieneś zwrócić uwagę, kupując lunch box?

  Zastanawiasz się, jaki lunch box wybrać? Idealny lunch box powinien spełniać szereg konkretnych wymagań. Tylko w taki sposób możesz mieć pewność, że będzie on w pełni dopasowany do twoich potrzeb.

  Pierwszą kwestią, którą musisz wziąć pod uwagę to materiał, z którego jest wykonany. W ofercie znaleźć można lunch boxy silikonowe, plastikowe, ale i szklane czy metalowe. Te dwa ostatnie są nieco cięższe, niż wcześniej wymienione wersje, ale niewątpliwie prezentują się bardzo klasycznie i gustownie. Istotna jest także szczelność lunch boxa. Dzięki temu ma się pewność, że nic się z niego nie wyleje podczas transportu.

  Co będzie lepszym wyborem? Lunch box szklany czy może jednak lunch box stalowy? Sprawdź dostępne warianty i wybierz to, co będzie dla ciebie najpraktyczniejsze!

  Lunch box szklany

  Lunch box szklany jest coraz częstszym wyborem. Dlaczego? Przede wszystkim zazwyczaj jest to lunch box, który można umieścić w mikrofali, choć zawsze powinieneś przeczytać konkretne oznaczenia informujące o tym. Szklany lunch box jest też szybki do wyczyszczenia. Bez problemu można myć go w zmywarce. Takie lunch boxy są również trwałe i solidnie wykonane. Dostępne są w naszej ofercie w kilku różnych wielkościach, a więc bez problemu dopasujesz je do swoich indywidualnych potrzeb. Np. szklany lunchbox Black+Blum o pojemności 450ml600ml lub największy o pojemności 750ml

   

  lunchbox szklany black blum

  Lunch box stalowy

  Kolejną szczególnie polecaną propozycją jest lunch box stalowy. Tutaj do wyboru pozostaje naprawdę wiele ciekawych opcji. Bardzo praktycznym modelem jest ten z przegródką lub z wieloma przegródkami, co umożliwia rozdzielenie od siebie posiłków. Także model izolowany próżniowo to bardzo ciekawa propozycja, zwłaszcza jeśli wie się, że posiłki będzie się nosić przy sobie przez większą część dnia. Znacząco minimalizuje to możliwość utraty świeżości. Wszystkie te warianty dostępne są w modnej kolorystyce. Sprawdź!

  Szczególnie polecamy stalowe Yumbox Presto z przegródkami lub elegancki Black+Blum wyposażony w elegancką, silikonową opaskę, widelec, oraz ruchomy separator

  Lunchbox stalowy black blum

   

  Znając już różnice pomiędzy lunch box'em stalowym i szklanym, pozostaje podjąć decyzję o wyborze jednego z nich. Ta zależy już tylko od naszych indywidualnych preferencji.

  Zostaw komentarz