Szczelna śniadaniówka na wycieczkę - Nuumi

Przygotowanie ekwipunku dla dziecka na wycieczkę to niemałe wyzwanie, bez względu na to, jak długo ma trwać taki wyjazd. Poniżej prezentujemy garść podpowiedzi, które powinny być przydatne przy kompletowaniu wyprawki na jednodniową wycieczkę.

Spis treści:

  1. Ekwipunek na wycieczkę szkolną – bidon to podstawa!
  2. Nawilżane chusteczki pomogą zadbać o czystość i higienę
  3. Lunchbox dla dzieci ze zdrowymi przekąskami

Ekwipunek na wycieczkę szkolną – bidon to podstawa!

Troska o prawidłowe nawodnienie to pierwszy punkt, o jaki powinniśmy zadbać. W zależności od pogody przygotowanie orzeźwiającego napoju lub ciepłej herbaty z miodem i cytryną z pewnością będzie stanowić zachętę do regularnego sięgania po zawartość takiego bidonu dla dziecka. Z pewnością okaże się to szczególnie trafionym pomysłem przy organizowaniu ekwipunku na wyjazd jesienią lub zimą, kiedy łyk ciepłego napoju pomoże w rozgrzaniu się nawet podczas najbardziej chłodnego dnia.

Szczelny bidon dla dzieci z krokodylem - Ion8

Nawilżane chusteczki pomogą zadbać o czystość i higienę

Warto od najmłodszych lat wpajać dziecku, jak ważne jest przywiązywanie uwagi do higieny rąk, szczególnie przed jedzeniem. W tym celu doskonale sprawdzi się miniaturowa paczka nawilżanych chusteczek czy też pojemnik z żelem antybakteryjnym. Wspomniane akcesoria powinny stanowić podstawę dziecięcego plecaka na każdą wycieczkę, bez względu na to, czy będzie to wyjazd jedno- czy kilkudniowy.

Lunchbox dla dzieci ze zdrowymi przekąskami

Każdy rodzic chce zapewnić swoim podopiecznym jak najlepsze warunki do rozwoju. Zatroszczenie się o prawidłowe nawyki, zwłaszcza te żywieniowe, będzie tutaj świetną bazą do kształtowania pozytywnych przyzwyczajeń. Przy kompletowaniu przekąsek warto zachować zdrowy rozsądek i umiar. Zamiast wypełniać dziecięcy plecak wyłącznie słodyczami czy chipsami – można próbować to wyważyć i wypełnić lunch box dla dzieci orzechami, suszonymi lub świeżymi owocami czy pokrojonymi warzywami z dipem jogurtowym.Doskonale sprawdzi się tu szczelny lunchbox Nuumi z przegródkami, który idealnie mieści się do plecaka.

lunchbox do plecaka

Najmłodsi uwielbiają kolorową i kreatywną zawartość talerza, dlatego taki lunchbox z przysmakami może łączyć przyjemne z pożytecznym. Wspieranie prawidłowych wyborów od najmłodszych lat będzie tutaj stanowić Twój wkład w kształtowanie pozytywnych postaw.

Nuumi lunchbx dla dzieci z przegródkami
Jeżeli do tej pory zastanawiałeś się, co trzeba zabrać na wycieczkę szkolną – powyższy poradnik powinien ułatwić Ci dokonanie właściwego wyboru. Umiejętne przygotowanie przekąsek pomoże Twojemu maluchowi zasycić głód bez obaw o to, że podczas takiego wyjazdu będzie ono mieć do dyspozycji wyłącznie niezdrowe przekąski czy fast foody. Umiar i rozsądek przy dobieraniu smakołyków dla Twojej pociechy to podstawa!

Zostaw komentarz