Butelki na wode eko

Czy wiesz, że Twój organizm w ok. 70% składa się z wody? Dostarczając odpowiednią ilość płynów, usprawnisz funkcjonowanie niemal wszystkich procesów zachodzących w Twoim ciele. Posiadanie tej wiedzy powinno stanowić dla Ciebie zachętę do tego, aby zmotywować się do przyjmowania większej ilości wody. Jak zacząć pić więcej?

  1. Butelka na wodę do pracy to must-have!
  2. Sięgnij po butelki na wodę podczas spaceru, treningu czy załatwiania spraw na mieście
  3. Butelka na wodę pozwoli Ci kontrolować ilość przyjmowanych płynów


Butelka na wodę do pracy to must-have!

W pracy spędzamy średnio około 1/3 swojego życia. Warto zatem pamiętać o tym, aby zatroszczyć się o utrzymanie prawidłowego poziomu nawodnienia podczas pobytu w miejscu pracy. Możesz to uzyskać w łatwy i wręcz niezauważalny sposób. Wystarczy, że sięgniesz po praktyczne akcesoria, które będą przypominały Ci o systematycznym nawadnianiu. Wybierając efektowne i kolorowe butelki na wodę, będziesz mieć ułatwione zadanie. Taki gadżet przypomni Ci o tym, aby się nawadniać. Wystarczy, że będziesz trzymać butelkę w zasięgu wzroku!

Butelka na wode Lekue

Sięgnij po butelki na wodę podczas spaceru, treningu czy załatwiania spraw na mieście


Eksperci radzą, aby sięgać po wodę nie tylko wtedy, kiedy zaczynamy odczuwać pragnienie. Systematyczne popijanie małymi łykami jest o wiele bardziej pożądane niż dopuszczanie do sytuacji, gdy doskwiera nam uczucie suchości w ustach. Takie butelki na wodę są praktycznym rozwiązaniem. Masz do wyboru naprawdę wiele propozycji nie tylko w kontekście dostępnych wzorów i kolorystyki, ale również pojemności. Dzięki temu udając się na miasto, możesz wybrać mniejszą i poręczniejszą butelkę. Coraz popularniejsze stają się także butelki z wymiennym filtrem. Dzięki niemu możesz uzupełnić zawartość butelki w każdym miejscu – Twój kręgosłup z pewnością to doceni! Zainwestuj w swoje zdrowie – sięgnij po praktyczną butelkę na wodę!

Butelka stalowa Black Blum

Butelka na wodę pozwoli Ci kontrolować ilość przyjmowanych płynów

Przyjmuje się, że dorosły człowiek powinien dziennie przyjmować około 2 litrów wody. Jest to jednak szacunkowa wartość – wiele zależy od naszego trybu życia, rodzaju wykonywanej pracy oraz temperatury, jaka panuje na zewnątrz. Dla przykładu – sportowiec trenujący w upalny dzień będzie potrzebował odpowiednio więcej wody niż np. osoba, która spędza 8 godzin przy biurku. Kontrolując ilość opróżnionych butelek, o wiele łatwiej będzie Ci pilnować, ile faktycznie wody wypijasz.

Przejrzyj dostępne propozycje poręcznych butelek na wodę i zatroszcz się o swój organizm! Nigdy nie jest za późno na kształtowanie pozytywnych nawyków!

Sylwia Starzynska