Święta tuż tuż! Jedni podchodzą do tego spontanicznie, a  inni - zabiegani - zamartwiają się jak przebrnąć  i nie dać się zwariować! W wielu restauracjach pojawia się mozliwość zamówinia cateringu świątecznego . Menu świąteczne - apetyczne,  smacznie , wygodnie i zapewnia przedświąteczny spokój.  Wiele osób, szczególnie tych zapracowanych, decyduje sie na takie rozwiązanie. 

Jednak wiele osób chce  podtrzymywać tradycję świątecznych porządków, postu, świątecznego wypiekania.  Podczas pierwszego świątecznego dnia zasiadają przy stołach i spędzają czas w rodzinnym gronie. Zarówno zwolennicy cateringu jak i przygotowania potraw w domu ciagle podtrzymuą tradycję robienia pisanek . Cała rodzina siada przy jednym stole i wszyscy wspólnie śmiejąc się i rozmawiając malują lub drapią jajka.  Miła atmosfera i wspomnienia pozostja bezcenne! Jak jest u Was? Wchodzicie chętnie do kuchni i przygotowujecie  potrawy  Wielkanocne ?  Sprzatacie ? Pieczecie ? Dekorujecie  mazurki ?  

Mamy ogromną nadzieje, że tradycja nadal żyje i wielu z Was chętnie spędza czas wśród bliskich, zarówno przed,  jak i w trakcie świąt! 

Zostaw komentarz