Zaskoczmy oryginalnym, pięknym prezentem, jakiego do tej pory nie było!

Każdego roku, gdy nadchodzi grudzień, zaczynamy myśleć o prezentach na gwiazdkę dla najbliższych. W miarę, jak polskie społeczeństwo się bogaci, wszyscy posiadamy  coraz więcej rzeczy i coraz trudniej wybrać oryginalny, a zarazem przydatny prezent dla rodziny i przyjaciół. 

Takim prezentem może okazać się lunch box, termos, czy kubek termiczny. Choć zwyczaj noszenia lunch box’ów nie jest jeszcze w Polsce rozpowszechniony, gdy bliżej się przyjrzeć temu „tematowi” okazuje się, że bardzo wielu osobom przydałby się ładny, profesjonalny pojemnik na jedzenie, termos obiadowy czy kubek termiczny, dobrany zależnie od ich trybu życia i zwyczajów żywieniowych. Mnóstwo osób nosi ze sobą jedzenie do pracy, jako, że w dzisiejszych czasach spędzamy w biurze wiele godzin, a często właściwie cały dzień. Sprawdźmy dyskretnie, czy osoba, którą chcemy obdarować, nosi do pracy, czy szkoły, kanapki, sałatkę, czy może obiad. Na zimne dania typu sałatka czy kanapka znakomite będą profesjonalne lunch boxy takie, jak na przykład australijskie lunch boxy Smash mające kilka regulowanych przegródek wewnętrznych i wyposażone w dwa szczelne pojemniki na sosy, dipy, czy jogurt. Jeśli ktoś woli prosty lunch box bez przegródek – ten sam producent ma w ofercie jednokomorowy lunch box zwany „Meal Box” wyposażony w szczelny pojemniczek na sos oraz sztućce.

Dla osób, które noszą ze sobą posiłki obiadowe jadane na ciepło, znakomity prezent świąteczny  to termos obiadowy Aladdin.  Są eleganckie i nowocześnie zaprojektowane, dostępne w kilku pięknych, żywych kolorach, ale też grafitowym i białym. Mnóstwo osób nigdy nie słyszało o takich termosach. Obdarowując nimi bliską osobę, mamy dużą szansę na sprawienie jej ogromnej radości i dużej niespodzianki.

Aleksander Woźnica