Podczas gdy na sklepowych półkach piętrzą się zabawki dla dzieci, damskie perfumy i biżuteria, ciężko jest znaleźć pomysł na prezent świąteczny dla mężczyzny.  Prezenty na święta dla Panów, takie, które nie są elementami ubioru (skarpetki, krawaty, czy koszule), perfumami lub gadżetami elektronicznymi, są stosunkowo trudne do znalezienia. Popularnymi ostatnio rozwiązaniami są kupony na atrakcyjne doświadczenia – takie jak skoki ze spadochronem, sesja jazdy na gokartach, wizyta w salonie gier wirtualnych, czy kursy np. językowe lub jazdy ekstremalnej.

Według nas, wyjątkowy prezent to praktyczny prezent. Taki, który będzie miał zdefiniowane przeznaczenie w użytku codziennym lub na specjalne okazje. W ciągu ostatnich lat naszej działalności, wśród klientów dokonujących zakupy online, jak i stacjonarnie, zauważyliśmy grupy produktów, które idealnie sprawdzają się jako prezent dla mężczyzny – wybierany przez Panie, jak i przez Panów dla siebie.

Spośród produktów wybieranych jako prezent dla męża, taty, czy chłopaka są zestawy w których znajduje się torba termiczna i pojemnik na żywność. Do najpopularniejszych modeli należą Optimal (z pojemnikami i bidonem), Case, Maxi (bardzo duża).. Taki zestaw świąteczny pomieści jedzenie na cały dzień w pracy, jak również dodatki – na przykład termos na napoje lub obiady lub bidon.

Dla osób dojeżdżających w korkach do pracy dobrym umileniem tego czasu jest ciepły napój, kawa lub herbata. Kubek termiczny np. Kambukka lub Stanley jest do tego idealny!

kubek termiczny dla mężczyzny

Często wybieranymi lunchbox’ami na jedzenie dla Panów pracujących są bardzo pojemne, szczelne pojemniki np. dwupoziomowe Black Blum lub Monbento. 

 

 

W niektórych firmach, lub z racji wykonywanego zawodu, nie ma możliwości podgrzania przygotowanego w domu posiłku. Rozwiązaniem jest wtedy elektryczny lunchbox lub termos na obiad. Na obiady dla dorosłego mężczyzny polecamy termosy obiadowe o pojemności co najmniej 500 ml (najlepiej 700 ml). Spośród wiodących marek wymienić można termosy marki Stanley, Black Blum, Kambukka czy Primus. Na uwagę zasługują również stalowe termosy marki Iris – o wyjątkowo dużej pojemności (750 ml lub aż 1 l). 

termos obiadowy dla mężczyzny

Jako prezent dla emeryta świetnie sprawdza nam się termos na napoje, lub butelka termiczna – do zabrania na spacer, do pracy na działce czy na wycieczkę.

Dla osób prowadzących aktywny tryb życia, wyprawy outdoorowe, biwakowanie, kemping, łowienie ryb czy górskie marsze, doskonale pasują zestawy turystyczne – np. takie od marki Stanley z przyrządami do gotowania w warunkach polowych.

Prezent na gwiazdkę może być spełnieniem potrzeb, które zawsze odkładane są na „innym razem”. Z nami, prezent dla męża, chłopaka, taty, czy teścia, na długo zostaną przez nich zapamiętane.

Zostaw komentarz