Moda na lunch box

Od niedawna również w Polsce pojawiła się moda na nowoczesne, ładnie wykonane pudełka śniadaniowe, lunch boxy, czy torby termiczne do noszenia jedzenia. Bardzo wielu Polaków nosi ze sobą drugie śniadanie lub obiad do pracy lub szkoły. Zapakowanie jedzenia na wynos tak, aby pozostało świeże i apetyczne, a przy tym nie zabrudziło torby i nie zlało się w nieestetyczną masę, nie jest łatwe. Bardzo ważne jest, aby pojemnik był szczelny , podzielony na przegródki, a przy tym ładnie wykonany i trwały. Zamiast nosić zupę w słoiku, a kanapki i owoce w kilku torebkach, czy pudełkach, warto zainwestować w profesjonalne pudełko śniadaniowe, które bardzo ułatwi pakowanie jedzenia na  wynos, a przy tym będzie o niebo lepiej wyglądało, niż słoik wypełniony zupą.

Pojemniki na zupę firmy Aladdin są szczelne, nowocześnie zaprojektowane, można jemyć w zmywarce i używać w kuchence mikrofalowej.  Jeśli nie chcemy zupy podgrzewać, możemy zapakować ją w jeden z kolorowych termosów tej firmy. Termos utrzymuje ciepło posiłku do kilku godzin, jest całkowicie szczelny i ma wyjmowaną przegródkę, dzięki czemu można do niego zapakować dwa dania obok siebie, które się nie wymieszają. Jeśli nie nosimy ze sobą na co dzień torby wystarczająco dużej, aby zmieściło się w niej pudełko śniadaniowe lub termos obiadowy, świetnym rozwiązaniem będzie torba termiczna na lunch.

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ nie musimy sięmartwić o to, że jedzenie zabrudzi nam inne rzeczy. W razie zabrudzenia torby, można wyprać ją w pralce, a termoizolacyjne właściwości toreb termicznych sprawiają, że jedzenie dłużej pozostaje świeże i utrzymuje wyjściową temperaturę. Hiszpańska marka IRIS ma w swojej ofercie mnóstwo pięknych toreb termicznych zaprojektowanych w nowoczesnym stylu, z którymi z pewnością będziemy wyglądać lepiej, niż z reklamówką, do której włożymy słoik.

Zostaw komentarz