Rynek lunch boxów z roku na rok widocznie się powiększa. Wraz z rozwojem naszej świadomości dotyczącej odżywiania, rosną również potrzeby na pojemniki na żywność, które będą im jak najlepiej odpowiadały. Lunch box z przegródkami stał się jednym z najchętniej wybieranych zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Co nowego pojawiło się na rynku w ostatnim czasie? Jakie lunch boxy z przegródkami stały się bestsellerami w naszym sklepie twojlunchbox.pl. Sprawdźcie w poniższym wpisie!

 

Lunchbox z przegródkami – dlaczego warto?

Co sprawiło, że lunch box z przegródkami odniósł tak duży sukces na światowym rynku? Przede wszystkim fakt, iż umożliwia w tylko jednej śniadaniówce, przenosić kilka różnych przekąsek czy ulubionych dań. Zmniejsza to zatem ilość zabieranych pojemników do transportowania żywności, a przede wszystkim pozwala nam zadbać o zróżnicowaną dietę. Wielu z nas docenia również takie rozwiązanie przygotowując swoje ulubione posiłki, składające się z kilku składników. Lunchbox z przegródkami umożliwia ich połączeni dopiero w dogodnym dla nas momencie, dzięki czemu całość pozostaje świeża i jeszcze pyszniejsza.

Lunch box z przegródkami i termosem

Tego produktu nie musimy chyba nikomu przedstawiać. OmieBox to jedna z ulubionych śniadaniówek dla dzieci, która kilka lat temu zwojowała polski rynek. Ten wyjątkowy produkt to połączenie śniadaniówki z przegródkami, a dodatkowo z termosem, dzięki któremu możemy przetransportować ciepły posiłek. Uwielbiają go dzieci, a także ich rodzice.


Firma Omie, wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu, a także rozwojowi dzieci, opracowała kolejny pojemnik, czyli OmieBox UP! To lunchbox z przegródkami polecany dla nastolatków, a także dorosłych, który jest mniejszy od klasycznej śniadaniówki Omie, lecz została zwiększona pojemność termosu.

Do obu śniadaniówek Omie, możemy dobierać kompatybilne części, takie jak OmieDip czy OmieBottle, które wprowadzą nasz lub dziecięcy lunch, na jeszcze wyższy poziom.

Lunchbox dla dzieci z przegródkami

Wśród najchętniej wybieranych śniadaniówek dla dzieci na twojlunchbox.pl, które mają przegródki lub pięterka, znalazły się również:

  Każdy z produktów dostępny jest w różnych odcieniach lub wzorach, dzięki czemu możemy dobrać lunch box odpowiednio do potrzeb i preferencji dziecka, a jedzenie z nich stanie się jeszcze przyjemniejsze.

  Lunchbox z przegródkami dla dorosłych

  Jeśli do tej pory wydawało wam się, że lunchbox z przegródkami to coś zarezerwowanego wyłącznie dla dzieci, to teraz czas na zmianę. O zdrową dietę powinniśmy dbać w każdym wieku, stąd wielu producentów zdecydowało się stworzyć pojemniki do transportowania żywności z przegródkami, również dla dorosłych. Po które z nich sięgamy najczęściej?

  Pojemnik na sałatki z przegródkami

  Na koniec stosunkowo nowy rodzaj pojemników, które swoim kształtem odbiegają nieco od klasycznych lunch boxów. Mowa tutaj o pojemnikach przypominających miski, lecz dodatkowo wyposażonych w przegródki.

   

  Dostępność, różnorodność oraz praktyczność pojemników na lunch z przegródkami, sprawia, że sięgają po nie coraz częściej dzieci, a także dorośli. To świetny sposób na przetransportowanie kilku przekąsek jednocześnie, nie zajmując dużo miejsca, oraz sposób by zadbać o zdrową i zróżnicowaną dietę. Który lunchbox z przegródkami spodobał wam się najbardziej?

  Zostaw komentarz