OmieGo Bio - bento box dla dzieci i dorosłych


OmieGo Bio to pojemnik na jedzenie wyprodukowany przez firmę Omie, której śniadaniówka dla dzieci OmieBox, łącząca w sobie lunchbox z przegródkami oraz termos obiadowy, cieszy się popularnością na całym świecie.

Lunch box OmieGo Bio dedykowany jest starszym dzieciom, którym OmieBox już nie wystarcza, oraz osobom dorosłym. Składa się z trzech modułów w postaci pojemników na jedzenie, które, odpowiednio połączone, tworzą stabilną całość. Koniec z nieporządkiem w torbie, czy plecaku :)

OmieBox modulowy lunchbox dla dzieci i doroslych koralowy
Wszystkie pojemniki tworzące bento box łatwo otworzyć i zamknąć. Każdy jest całkowicie szczelny, każdy można nosić pojedynczo i każdy nadaje się do mikrofalówki, zmywarki oraz zamrażarki.

Zaletami lunchboxa OmieGo Bio jest jego lekkość, modułowość pozwalająca na dostosowanie do bieżących potrzeb (jeszcze więcej możliwości daje posiadanie dwóch pojemników) oraz sprzyjanie środowisku, o czym mowa w dalszej części artykułu.


Ekologiczny lunchbox

Bento box OmieGo Bio jest wykonany z bioplastiku produkowanego przy użyciu materiałów pochodzenia roślinnego. Jego wyrób pozostawia o połowę mniejszy ślad węglowy, niż wyrób zwykłego tworzywa sztucznego.

Warto również podkreślić, że użyty do produkcji lunchboxa OmieGo bioplastik jest wolny od BPA i ftalanów, związków chemicznych szkodliwych dla zdrowia


Wygraj bento box OmieGo Bio - konkurs "Lunchbox dla każdego"

W dniach 15-22 maja 2022 roku masz możliwość wygrać OmieBox Bio w wybranym przez siebie kolorze (Mist, Stone lub Coral). Konkurs odbywa się na na Instagramie, a aby wziąć w nim udział, wystarczy, że:

1. Opublikujesz na swoim profilu na Instagramie zdjęcie własnoręcznie przygotowanego posiłku, który chciałabyś/chciałbyś zapakować do OmieGo Bio

2. Do zdjęcia dodasz hashtagi #ChceToDoOmieGo #jemzdrowo

3. Oznaczysz zdjęcie profilem @twojlunchbox (będzie nam miło, jeśli również zaobserwujesz ten profil).

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz poniższy regulamin.

REGULAMIN KONKURSU

„Lunchbox dla każdego"

1. Organizatorem, administratorem i fundatorem nagród jest firma SmartBox Sp. z o.o., ul. Mierosławskiego 17. 01-549 Warszawa.

2. Konkurs „Lunchbox dla każdego" ma charakter ogólnopolski i trwa od dnia 15-05-2022 do 22-05-2022 do końca dnia.

3. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na Instagramie. Konkurs odbywa się na profilu: twojlunchbox

4. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy opublikować na swoim profilu na Instagramie zdjęcie własnoręcznie przygotowanego posiłku, który chciałabyś/chciałbyś zapakować do OmieGo Bio, dodać hashtagi #ChceToDoOmieGo #jemzdrowo i oznaczyć zdjęcie profilem @twojlunchbox (będzie nam miło, jeśli również zaobserwujesz ten profil).

5. Jedna osoba może zamieścić więcej, niż jedno, zdjęcie.

6. Zwycięzca konkursu, którego zdjęcie najbardziej spodoba się Jury, zostanie wyłoniony spośród uczestników, którzy spełnili warunki niniejszego regulaminu. Nagrodą dla laureata jest pojemnik OmieGo Bio w wybranym przez niego kolorze dostępnym w sklepie internetowym umiejscowionym na stronie: www.twojlunchbox.pl.

7. Wynik zostanie ogłoszony na Instagramie, na profilu twojlunchbox w dniu 24.05.2022 r.

8. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 7 dni od daty otrzymania danych adresowych od zwycięzcy, po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyniku.

9. Aby otrzymać nagrodę, laureat powinien przesłać swoje dane adresowe drogą mejlową na adres biuro@twojlunchbox.pl lub za pośrednictwem wiadomości na Instagramie maksymalnie w ciągu 7 dni po ogłoszeniu wyników.

10. Nie ma możliwości wymiany nagrody na środki pieniężne.

11. Serwis Instagram udostępnia wyłącznie instrukcję, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Serwis ten nie sponsoruje, ani nie uczestniczy w organizacji konkursu, nie ponosi też odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

12. W konkursie może wziąć udział osoba pełnoletnia, która posiada profil w serwisie Instagram

13. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na upublicznienie swojej nazwy użytkownika na profilu na Instargramie: twojlunchbox (tylko w celu ogłoszenia wyniku).

14. Konkurs nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.). Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

15. Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016) informuje się, iż Administratorem danych jest SmartBox Sp. z o.o., ul. L. Mierosławskiego 17, 01-549 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celu uczestnictwa w konkursie, w tym wydania nagrody. Podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest akceptacja warunków uczestnictwa w konkursie (forma zawarcia umowy). Dane osobowe mogą być przekazywane organom publicznym na mocy obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe mogą być ujawniane procesorom, czyli podmiotom przetwarzającym na zlecenie Administratora Danych. Dane osobowe zawarte w umowie przetwarzane będą przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa Informuje się o prawie dostępu do swoich danych osobowych, prawie do ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania. Informuje się o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych a także do prawa przenoszenia danych. Informuje się o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych osobowych z siedzibą przy ul. Stawki 2 w Warszawie (oraz organowi będącemu po 25 maja 2018 jego następcą). Podanie danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w konkursie. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w konkursie.

Zostaw komentarz