Kategorie »
LUNCH BOX » TERMOS » KUBEK TERMICZNY TORBA TERMICZNA » DLA DZIECI » NA NAPOJE » NA PREZENT » PIKNIK, GRILL ZERO WASTE MARKI » PROMOCJA
O nas Contact us Wysyłka Regulamin sklepu Płatności Dlaczego my Media o nas Artykuły Konkurs Zwroty Reklamacje Ochrona danych osobowych Pomagamy

Konkurs

 

REGULAMIN KONKURSU

„Ach, ten plecak!"

 

1. Organizatorem, administratorem i fundatorem nagród jest firma TLB Sp. z o.o., ul. Mierosławskiego 17. 01-549 Warszawa. 

2. Konkurs „Ach, ten plecak!" ma charakter ogólnopolski i trwa od dnia 20-05-2020 do 31-05-2020 do końca dnia.

3. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie konta na Facebooku. Konkurs odbywa się na fanpage'u Twojlunchbox.pl-pojemniki na jedzenie . 

 

4. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy ułożyć oryginalne hasło reklamowe dla produktu znajdującego się na stronie: https://bit.ly/PlecakoWorek Będzie nam miło, jeśli polubisz nasz fanpage na Facebooku i/lub udostępnisz nasz post konkursowy. 

5. Wypowiedź należy umieścić w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage'u Twojlunchbox.pl-pojemniki na jedzenie na Facebooku. Jedna osoba może umieścić tylko JEDNĄ wypowiedź,

6. Trzej zwycięzcy konkursu, których wypowiedż najbardziej spodoba się Jury, zostaną wyłonieni spośród uczestników, którzy spełnili warunki niniejszego regulaminu. Nagrodą dla każdego laureata będzie plecak z przegrodą termiczną. Każdy laureat będzie miał prawo wybrać wzór nagrody spośród dostępnych w sklepie internetowym na stronie - https://bit.ly/PlecakoWorek, o ile dany model nie wyprzeda się w międzyczasie.

7. Wynik zostanie ogłoszony na fanpage’u Twojlunchbox.pl-pojemniki na jedzenie na Facebooku w dniu 01.06.2020 r.

8. Nagrody zostaną wysłane w ciągu 7 dni od daty otrzymania danych adresowych od zwycięzcy, po zakończeniu konkursu i ogłoszeniu wyniku.

9. Aby otrzymać nagrodę, laureat powinien przesłać swoje dane adresowe drogą mejlową na adres biuro@twojlunchbox.pl lub za pośrednictwem wiadomości na Facebooku maksymalnie w ciągu 7 dni po ogłoszeniu wyników.

10. Nie ma możliwości wymiany nagrody na środki pieniężne.

11. Serwis Facebook udostępnia wyłącznie instrukcję, dzięki której możliwa jest organizacja konkursu. Serwis ten nie sponsoruje, ani nie uczestniczy w organizacji konkursu,  nie ponosi też odpowiedzialności za jakiekolwiek działania Organizatora i konsekwencje wynikające z przeprowadzenia konkursu na łamach serwisu.

12. Uczestnik konkursu powinien posiadać profil na Facebooku wyłącznie z prawdziwymi danymi oraz komputer lub urządzenie mobilne z dostępem do internetu.

13. W konkursie może wziąć udział osoba pełnoletnia, która posiada profil w serwisie Facebook.

14. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na upublicznienie swoich danych osobowych na fanpage’u (tylko w celu ogłoszenia wyniku).

15. Konkurs nie podlega zatwierdzeniu w trybie określonym w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r. Nr 201, poz. 1540 z późn. zm.). Organizator oświadcza, że Konkurs nie jest grą losową, loterią fantową, zakładem wzajemnym, loterią promocyjną, której wynik zależy od przypadku, ani żadną inną formą przewidzianą w ustawie z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

16. Zgodnie z art. 13 RODO (Rozporządzenia UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016) informuje się, iż Administratorem danych TLB Sp. z o.o., ul. L. Mierosławskiego 17, 01-549 Warszawa. Dane osobowe przetwarzane są w celu uczestnictwa w konkursie. Podstawa prawną przetwarzania danych osobowych jest akceptacja warunków uczestnictwa w konkursie (forma zawarcia umowy). Dane osobowe mogą być przekazywane organom publicznym na mocy obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe mogą być ujawniane procesorom, czyli podmiotom przetwarzającym na zlecenie Administratora Danych. Dane osobowe zawarte w umowie przetwarzane będą przez okres wynikający z obowiązujących przepisów prawa Informuje się o prawie dostępu do swoich danych osobowych, prawie do ich sprostowania oraz ograniczenia przetwarzania. Informuje się o prawie wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych a także do prawa przenoszenia danych. Informuje się o prawie wniesienia skargi do organu nadzorczego. Organem nadzorczym jest Generalny Inspektor Ochrony Danych osobowych z siedzibą przy ul. Stawki 2 w Warszawie (oraz organowi będącemu po 25 maja 2018 jego następcą). Podanie danych osobowych jest warunkiem uczestnictwa w konkursie. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości wzięcia udziału w konkursie.