Kategorie »
LUNCH BOX » TERMOS » KUBEK TERMICZNY TORBA TERMICZNA » DLA DZIECI » NA NAPOJE » NA PREZENT » PIKNIK, GRILL ZERO WASTE MARKI » PROMOCJA
O nas Contact us Wysyłka Regulamin sklepu Płatności Dlaczego my Media o nas Artykuły Konkurs Zwroty Reklamacje Ochrona danych osobowych Pomagamy

O nas

Szczelny pojemnik na obiad z przegrodkami Black+Blum

W wielu firmach nie ma możliwości podgrzania obiadu czy zostawienia posiłku w lodówce, a kupowanie codziennie lunchu to majątek, poza tym domowe jedzenie jest najsmaczniejsze, najzdrowsze i najświeższe :) Dzieci codziennie powinny zabierać ze sobą do szkoły pożywne i zdrowe drugie śniadanie, aby mieć siłę na długie godziny nauki. W naszym sklepie znajdziecie wybrane, najlepsze światowe marki producentów specjalizujących się w produkcji nowoczesnych, bezpiecznych i funkcjonalnych pojemników na drugie śniadanie, termosów na obiad, termosów na napoje, kubków termicznych, toreb do noszenia lunchu, butelek i wiele nowatorskich rozwiązań ułatwiających zdrowe odżywianie poza domem.

Pakowanie w worki jest mało ekologiczne i mało estetyczne - szczególnie owoce często ulegają zgnieceniu. Szkolny catering z kolei często oferuje posiłki ugotowane z niskiej jakości, najtańszych składników, a w dodatku przyjeżdża zimny w styropianowych pojemnikach.

Świetnym wyjściem jest zabieranie zdrowego, smacznego, domowego  jedzenia w nowoczesnych, wysokiej jakości lunch-boxach, które będą nam służyć przez lata, a jedzenie z nich będzie przyjemnością. Miliony ludzi na świecie zabiera do pracy przygotowany przez siebie, zdrowe i smaczne obiady w utrzymujących temperaturę pojemnikach, termosach czy specjalnych torbach.

Ponieważ w naszym sklepie dostępnych jest mnóstwo najróżniejszych produktów - jeśli masz problem z wyborem, skontaktuj się z nami - telefonicznie (tel. 693741610) lub mailowo (biuro@twojlunchbox.pl), a z przyjemnością doradzimy, który produkt najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Wszystkie produkty można również obejrzeć i kupić osobiście w naszym showroomie na Żoliborzu (ul. Mierosławskiego 17 - na przeciwko wejścia do Parku Żeromskiego, w połowie drogie pomiędzy Placem Wilsona i Placem Inwalidów).

Nasz sklep powstał z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest co i w jaki sposób jedzą. Dla wszystkich, którzy lubią życie ze smakiem!

Mamy wiele lat doświadczenia - zaczynaliśmy od kilku marek w 2011 roku. W ciągu lat nieustannie dopracowywaliśmy naszą ofertę poszukując na całym świecie wysokiej jakości, funkcjonalnych i bezpiecznych pojemników na żywność, wprowadzając do naszej oferty sprawdzone marki specjalizujące się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych pojemników "on-the-go", termosów, toreb termicznych, bidonów, kubków termicznych i wielu innych akcesoriów przydatnych, gdy chcemy zabrać ze sobą ulubiony posiłek, czy napój. Nasze produkty możemy z czystym sumieniem polecać naszym klientom, a na przestrzeni lat zaufało nam już kilkadziesiąt tysięcy osób :)

Proponujemy najlepsze, ekologiczne lunchboxy, termosy , torby termiczne i inne akcesoria niezbędne do zabrania swojego zdrowego jedzenia. Dbamy o naszą planetę i poperamy recykling!

Jesteśmy dystrybutorem w Polsce docenionych na świecie marek:

Iris Barcelona

Nude Food Movers

Goodbyn

Lunchbots

Made Sustained

Yumbox

Monbento

Realizujemy również zamówienia hurtowe, a detalistów zapraszamy do korzystania z naszego panelu B2B - w celu zalogowania się do panelu lub złożenia jednorazowego zamówienia hurtowego zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Praktyczne  pojemniki na jedzenie i torby termiczne  sprawą, że zaczniesz odżywiać się zdrowo i czerpać radość z jedzenia również poza poza domem!