O nas

Szczelny pojemnik na obiad z przegrodkami Black+Blum

 

W wielu firmach nie ma możliwości podgrzania obiadu czy zostawienia posiłku w lodówce, a kupowanie codziennie lunchu to majątek, poza tym domowe jedzenie jest najsmaczniejsze, najzdrowsze i najświeższe :) Nasze dzieci wracają ze szkoły głodne, ponieważ większość śniadaniówek to pojemniki, w których zmieści się: albo kanapka, albo owoc, albo jogurt.

Pakowanie w worki jest mało ekologiczne i mało estetyczne - szczególnie owoce często ulegają zgnieceniu. Szkolny catering z kolei często oferuje posiłki ugotowane z niskiej jakości, najtańszych składników, a w dodatku przyjeżdża zimny w styropianowych pojemnikach.

Świetnym wyjściem jest zabieranie zdrowego, smacznego, domowego  jedzenia w nowoczesnych, wysokiej jakości lunch-boxach, które będą nam służyć przez lata, a jedzenie z nich będzie przyjemnością. Miliony ludzi na świecie zabiera do pracy przygotowany przez siebie, zdrowe i smaczne obiady w utrzymujących temperaturę pojemnikach, termosach czy specjalnych torbach.

Nasz sklep powstał z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest co i w jaki sposób jedzą. Dla wszystkich, którzy lubią życie ze smakiem!

Mamy wiele lat doświadczenia - zaczynaliśmy od kilku marek w 2011 roku. W ciągu lat nieustannie dopracowywaliśmy naszą ofertę poszukując na całym świecie wysokiej jakości, funkcjonalnych i bezpiecznych pojemników na żywność, wprowadzając do naszej oferty sprawdzone marki specjalizujące się w projektowaniu i produkcji nowoczesnych pojemników "on-the-go", termosów, toreb termicznych, bidonów, kubków termicznych i wielu innych akcesoriów przydatnych, gdy chcemy zabrać ze sobą ulubiony posiłek, czy napój. Nasze produkty możemy z czystym sumieniem polecać naszym klientom, a na przestrzeni lat zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób :)

Proponujemy najlepsze, ekologiczne lunchboxy, termosy , torby termiczne i inne akcesoria niezbędne do zabrania swojego zdrowego jedzenia. Dbamy o naszą planetę i poperamy recykling!

Jesteśmy dystrybutorem docenionych na świecie marek:

Nude Food Movers

Goodbyn

Lunchbots

Made Sustained

Yumbox

Monbento

Praktyczne  pojemniki na jedzenie i torby termiczne  sprawą, że zaczniesz odżywiać się zdrowo i czerpać radość z jedzenia również poza poza domem!