O nas

lunchbox bento Box

 

W wielu firmach nie ma możliwości podgrzania obiadu czy zostawienia posiłku w lodówce, a kupowanie codziennie lunchu to majątek...Nasze dzieci często wracają ze szkoły głodne, ponieważ większość śniadaniówek to pojemniki, w których zmieści się: albo kanapka, albo owoc, albo jogurt. Pakowanie w worki jest mało ekologoiczne i mało estetyczne - szczególnie owoce często ulegają zgnieceniu.

Dlaczego nie nosić swojego ulubionego jedzenia w pięknych, kolorowych lunch-boxach?  Miliony ludzi na świecie zabiera do pracy przygotowany przez siebie, zdrowe i smaczne obiady w utrzymujących temperaturę pojemnikach czy specjalnych torbach.  Nasz sklep powstał z myślą o tych wszystkich, dla których ważne jest co i w jaki sposób jedzą. Dla wszystkich, którzy lubią życie ze smakiem!

Oferujemy najlepsze, ekologiczne lunchboxy, termosy , torby termiczne i inne akcesoria niezbędne do zabrania swojego zdrowego jedzenia. Dbamy o naszą planetę i poperamy recykling!

Jesteśmy dystrybutorem docenionych na świecie marek:

Laptop Lunches Bento Ware i Bentology

Nude Food Movers 

Goodbyn

Lunchbots

MadeSustained

Black & Blum 

Praktyczne  pojemniki na jedzenie i torby termiczne  sprawą, że zaczniesz odżywiać się zdrowo i czerpać radość z jedzenia również poza poza domem!