Kategorie »
LUNCH BOX » TERMOS » KUBEK TERMICZNY TORBA TERMICZNA » DLA DZIECI » NA NAPOJE » DO KUCHNI » ZERO WASTE MARKI » PROMOCJA
O nas Contact us Wysyłka Regulamin sklepu Płatności Dlaczego my Media o nas Artykuły Konkurs Zwroty Reklamacje Ochrona danych osobowych Pomagamy

Dodaj sobie energii

Dodaj sobie energii

Ospałość? Brak energii?

Jesienno zimowa aura,  za którą raczej  nie przepadamy. Można jednak coś zrobić, żeby poczuć się lepiej! Jednym z najprostszych sposobów na wzmocnienie pracy naszych mózgów jest odpowiednia dieta -  bogata w składniki, które usprawnią naszą koncentrację! Za dużo kawy? Jeśli odpowiedź brzmi TAK, może warto przygotować sobie pudełko z jedzeniem bogate w białko, owoce, warzywa i starać się spożywać posiłek regularnie! Wskazane - co trzy godziny, najlepiej pięć razy dziennie i bez obawy o to, że się przytyje.

Co zabrać ze sobą ? Włóżmy do pojemnika banana! Wpływa idealnie na pracę mózgu, dostarcza nam brakującej energii i poprawia pamięć,  dołóżmy  gruszkę i mamy wzmocniony układ nerwowy. Zjedzmy przynajmniej raz w tygodniu zdrową rybę, która zapewni nam właściwości prozdrowotne dzięki zawartości kwasów omega 3 ale..nie zapominajmy o zdrowej kaszy, która jest węglowodanem niezbędnym do prawidłowego funkcjonowania.

Na przekąskę koniecznie pestki dyni lub słonecznika zawierające cenne składniki mineralne uzupełniające wszelkie niedobory w naszym organizmie.  

A co na stres?

Nasza propozycja to migdały i gorzka czekolada.  Te dwa produkty zawsze i wszędzie złagodzą skutki zmęczenia ponieważ są bogate w magnez, co bardzo ważne u osób pijących nadmierną ilość kawy w ciągu dnia, bo to właśnie ona wypłukuje magnez z naszego organizmu, a także przyczynia się do zaburzeń snu i spadku koncentracji. Dlatego najlepszym zamiennikiem kawy będzie zielona herbata zawierająca również kofeinę dzięki czemu ma właściwości pobudzające ale przede wszystkim ma pozytywny wpływ na zdrowie i oczyszczanie naszego organizmu.

Dodaliśmy Wam energii? Polecamy wypróbować!?