Oryginalny prezent na Święta

Oryginalny prezent  na Święta

CIEKAWY PREZENT NA GWIAZDKĘ

Już niebawem czeka nas gorączka świątecznych zakupów. Zamiast przepychać się w zatłoczonych centrach handlowych w poszukiwaniu ciekawego prezentu, warto już teraz zamówić go przez Internet. Ciekawym prezentem pod choinkę może być na przykład torba termoizolacyjna. W dzisiejszych zabieganych czasach, mnóstwo osób zabiera jedzenie ze sobą z domu – idąc do pracy, do szkoły, wybierając się w podróż, czy ze względu na dietę i konieczność spożywania ściśle określonych posiłków, o które trudno „na mieście”. Wiele takich osób znajdziemy zapewne w gronie naszych najbliższych, których będziemy chcieli obdarować jakimś drobiazgiem z okazji Świąt Bożego Narodzenia.

Część osób wciąż pakuje swój codzienny posiłek do foliowej reklamówki, co jest nie tylko nieestetyczne i niefunkcjonalne jedzenie szybciej traci świeżość ale również prowadzi do większego zanieczyszczenia środowiska. Dlatego ciekawym, a zarazem bardzo przydatnym prezentem pod choinkę może być torba termoizolacyjna – zaprojektowana specjalnie z myślą o noszeniu w niej jedzenia. Torby termoizolacyjne mają wiele zalet – dzięki nim osoba zabierająca swój lunch na wynos wygląda elegancko i nowocześnie, jedzenie dłużej pozostaje świeże, i nie ma obawy, że się wyleje, czy wysypie i zabrudzi otoczenie, ponieważ torby zwykle są szczelne i zapewniają dodatkowe zabezpieczenie. Nowocześnie zaprojektowane torby termoizolacyjne produkuje na przykład amerykańska firma Built: neoprenowe torby o pięknych, kolorowych wzorach dla pań, czy zabawne i bardzo praktyczne torby dla dzieci w kształcie zwierzątek ze specjalnym paskiem, za który torbę można przypiąć do tornistra, żeby dziecko nie musiało jej nosić w ręku.

Bardziej sportowy wygląd mają australijskie torby termoizolacyjne Smash. Są wykonane z neoprenu i mają kształt pokrowca dopasowanego do kształtu lunch boxa ten samej firmy. Do wyboru kilka kolorów i modeli – również ze specjalną, boczną kieszonką na bidon, wraz z idealnie dopasowanym, sporym bidonem. Dzieci z pewnością zainteresują z kolei usztywniane torby termoizolacyjne Smash zaprojektowane z myślą o najmłodszych, które również w specjalnej bocznej kieszonce mają bidon.

Osoby ceniące przede wszystkim praktyczność i funkcjonalność z pewnością ucieszy torba termoizolacyjna z amerykańskiej serii EasyLunchboxes – prosta w formie, o jednolitym kolorze i wielkości, w sam raz na pożywny lunch, obiad w lunch box’ie, czy termos. Torba ta jest wyjatkowo trwała, praktyczna można ją prać w pralce automatycznej) i uniwersalna jej neutralna stylizacja odpowiada zarówno dorosłym – paniom i panom, jak i nastolatkom i dzieciom).