Kategorie »
LUNCH BOX » TERMOS » KUBEK TERMICZNY TORBA TERMICZNA » DLA DZIECI » NA NAPOJE » NA PREZENT » PIKNIK, GRILL ZERO WASTE MARKI » PROMOCJA
O nas Contact us Wysyłka Regulamin sklepu Płatności Dlaczego my Media o nas Artykuły Konkurs Zwroty Reklamacje Ochrona danych osobowych Pomagamy

Proste smoothie na bazylii

Proste smoothie na bazylii

Szybkie i łatwe - to nasze ulubione przepisy! Obecnie z wielką przyjemnością sięgamy po różne koktajle, a ich sekretem jest przełamywanie smaków, które towarszyszą nam od dziecka, za pomocą mniej popularnych składników. Dziś, na tapetę, wzięliśmy maliny i truskawki.

SMOOTHIE TRUSKAWKOWO - MALINOWE NA BAZYLII

Wymyj truskawki, maliny i bazylię. Zamiast bazylii można dodać miętę lub werbenę, aby koktajl był jeszcze bardziej orzeźwiający. My uwielbiamy doprawić całość odrobiną startego imbiru.

Wrzuć wszystko do blendera, zmiksuj dokładnie.

Dodaj bardzo zimne mleko (jeśli mleko nie jest mocno schłodzone, można dodać kilka kostek lodu lub trochę lodów) i wymieszaj.

Smoothie najlepiej spożywać od razu po przygotowaniu lub transportować w termosie lub specjalnych butelkach na koktajle wspomaganych wkładem chłodzącym.