Kategorie »
LUNCH BOX » TERMOS » KUBEK TERMICZNY TORBA TERMICZNA » DLA DZIECI » NA NAPOJE » DO KUCHNI » NA PREZENT » ZERO WASTE MARKI »
O nas Contact us Wysyłka Regulamin sklepu Płatności Dlaczego my Media o nas Artykuły Konkurs Zwroty Reklamacje Ochrona danych osobowych Pomagamy

Przegródki, podziałki, pięterka – na dziecięce rozmaitości

Przegródki, podziałki, pięterka – na dziecięce rozmaitości

Każde dziecko jest inne, a ich upodobania potrafią się zmieniać w ciągu jednego dnia. Nuda w jadłospisie prowadzi do tego, że dzieci sięgają w szkolnych automatach po słodycze i inne przekąski. Aby tego uniknąć, warto pakować do pudełek śniadaniowych urozmaicone potrawy i przekąski. Częstym problemem, na który zwracają uwagę nasi klienci, jest brak podziałek i przegródek w dostępnych na rynku śniadaniówkach. W odpowiedzi na problem, jak spakować urozmaicony posiłek dla dziecka do szkoły, przedstawiamy kilka naszych propozycji.

 

 

 

 

 

 

LUNCHBOX Z PRZEGRÓDKAMI DLA DZIECI

 

Śniadaniówka dla dzieci musi być lekka, pakowna, a przy tym nie powinna zajmować zbyt wiele miejsca w plecaku. Istotnym przy wyborze pudełek jest rodzaj ich zamknięcia (my polecamy klamry) a także wygląd.

 

Do lunchboxa Yumbox (1) spakować można BARDZO DUŻO – wiele szczelnych przegródek sprawia, że obok słodkich przekąsek można umieścić słone, a potrawy nie wymieszają się i nie wyciekną. Doskonałe zamknięcie oraz atrakcyjny, kolorowy design, sprawiają, że jest to lunchbox na 6!

 

Pojemnik SMASH (2) w głównej komorze posiada „półeczkę”. Na spodzie umieścić można jedną kanapkę, a na górze drugą lub np. drożdżówkę. W mniejszej komorze znajdują się szczelne pojemniczki – idealne na jogurt lub suszone owoce i orzechy.

 

Śniadaniówki z linii SISTEMA Bento (3) to frajda dla dużych i małych. Wbudowane przegródki oraz wiele wyjmowanych „półeczek” pozwalają na zabawę w przygotowanie urozmaiconego drugiego śniadania.

 

grafika 1

 

Na szalone drugie śniadanie sprawdzi się pojemnik MONBENTO (4), którego kompaktowy design świetnie współgra z kolorowym wzornictwem oraz możliwością personalizacji. Na dolnym pięterku umieścić można „coś większego” a na górnym dwie przekąski.

 

Na większe drugie śniadanie sprawdzą się pojemniki GOODBYN (5). Posiadają one wbudowane przegrody a pokrywkę można spersonalizować wodoodpornymi naklejkami (sprawdź dostępne zestawy).

 

Najlepszym rozwiązaniem na obiad są lunchboxy termiczne IRIS – mniejszy pojemnik nakręca się na większy (6). Pomieszczą pierwsze i drugie danie lub lunch i obiad.

grafika 2

 

PUDEŁKA NA PRZEKĄSKI DLA DZIECI

 

Przegródki lub małe pojemniczki świetnie sprawdzają się do przenoszenia przekąsek. Naszym ulubieńcem są - nakręcane jeden na drugi - pojemniczki w kształcie tuby marki SMASH (7). Pomieszczą orzeszki, paluszki i inne smakołyki, a dzięki walcowatemu kształtowi nie zajmują wiele miejsca – mieszą się np. w komorze na bidon.

 

grafika 3

 

 

Na większe przekąski sprawdzi się zestaw GOODBYN On the Go (8). Możesz wybrać, których pojemników dzisiaj potrzebujesz.

 

Dla większych dzieci i nastolatków polecamy dwupoziomowe pojemniki marki Joseph&Joseph (9). Mają one bardziej „dorosły” charakter, przy zachowaniu ciekawego, nowoczesnego designu. Spakujesz do nich owsiankę, zupę lub lunch, a dodatki możesz wymieszać bezpośrednio przed spożyciem.

U nas znajdziesz to, czego potrzebujesz, aby zapakować swojemu dziecku najbardziej szalony i urozmaicony posiłek do szkoły!