Kategorie »
LUNCH BOX » TERMOS » KUBEK TERMICZNY TORBA TERMICZNA » DLA DZIECI » NA NAPOJE » DO KUCHNI » ZERO WASTE MARKI » PROMOCJA
O nas Contact us Wysyłka Regulamin sklepu Płatności Dlaczego my Media o nas Artykuły Konkurs Zwroty Reklamacje Ochrona danych osobowych Pomagamy

Termiczna torba na plażę, na piknik, na długą podróż

Termiczna torba na plażę, na piknik, na długą podróż

W trakcie upałów istotne jest zabezpieczenie jedzenia, napojów czy leków i kosmetyków, przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury. Szczególnie ważne jest to podczas długich, rodzinnych podróży, gdy chcemy zapewnić swoim najbliższym własnoręcznie przygotowany posiłek, zamiast zatrzymywania się w przydrożnych jadłodajniach czy gospodach. Także podczas całodniowych wypadów i biwaków, jedzenie, które ma trafić na wieczornego grilla, powinno być przechowywane ze szczególną ostrożnością. Z kolei nic nie orzeźwia na plaży bardziej, niż znajdujący się zawsze pod ręką, schłodzony napój i świeże owoce.

 

W niniejszym artykule przedstawiamy różne torby posiadające izolację termiczną, które w zauważalny sposób, chronią przenoszone w nich produkty.

 

TORBY MAŁE

 

Małe torby termiczne – do max. Pojemności 9 l – sprawdzą się na zabranie porcji dla jednej lub dwóch osób. Możesz spakować do nich prowiant w pojemnikach, oraz butelkę. Najmniejsze torby doskonale sprawdzą się na zabezpieczenie leków, płynów do soczewek, czy kosmetyków.

 

1.  Smart Lunch

2.  Sagaform Picnic

3.  Sagaform Nautic

4.  Iris Mini Cooler Bag

5.  Cilio Mare 9 l

 

male torby termiczne, sagaform, iris, smartlunch

TORBY DUŻE

 

Prezentowane torby posiadają pojemność kilkunastu litrów, co sprawia, że idealnie sprawdzają się podczas transportu prowiantu na trasie miasto – działka, lub w trakcie długich, rodzinnych tras. Pomieszczą też niezbędne zapasy na piknik, lub podczas grupowych wyjazdów.

Do torby na plażę, oprócz orzeźwiających napojów i przekąsek, zapakujesz wszystkie niezbędne rzeczy – balsamy do opalania, portfel czy telefon – dzięki czemu ograniczysz ilość niesionych z sobą tobołków.

 

Plecak z izolacją termiczną sprawdzi się natomiast podczas pieszych, rodzinnych wypraw.

 

Lodówki turystyczne zapewniają z kolei najlepszą izolację termiczną i sprawdzą się w transporcie dużych ilości produktów, na długich trasach samochodowych – np. Eurotripie. Torby na ramię charakteryzują się wygodą w noszeniu – gdziekolwiek jesteś.

 

1.  Iris Beach 18 l

2.  Iris Sailor 17 l

3.  Iris Summer 12 l

4.  Cilio Mare 17 l (dostępna także w wersji Cilio Mare 25 l)

5.  Sagaform Nautic duża

6.  Sagaform Nautic Biała

7.  Sagaform Summer Plecak Termiczny

8.   Iris Picnic Basket 

9.  Stanley lodówka turystyczna 6,6 l (dostępna także w wersji Stanley lodówka turystyczna 15,1 l)

 

duże torby termiczne, torba lodowka, torba na piknik, plecak termiczny, plecak na wycieczki

TORBY I POKROWCE NA BUTELKI

 

Potrzebujesz zabrać ze sobą jedynie termos lub schłodzoną butelkę wina? Proponujemy kilka toreb i pokrowców termicznych zaprojektowanych specjalnie do tego celu. Torby pomieszczą kilka butelek ulubionych napojów, natomiast pokrowiec termiczny przystosowany jest do ochrony pojedynczej butelki – idealny na romantyczny piknik!

 

1.  Built pokrowiec termiczny duży

2.  Sagaform Nautic lniana

3.  Sagaform Nautic Granatowa

 

pokrowiec na butelkę, torba termiczna, torba lodówka, torba na ramię, torba na piknik, torba na plażę

WKŁADY CHŁODZĄCE

 

 W celu przedłużenia efektu chłodzącego toreb, zalecamy umieszczenie w nich żelowych wkładów chłodzących. Żelowe wypełnienie wkładu zdecydowanie dłużej utrzymuje niską temperaturę, w stosunku do zwykłych wkładów z wodą.

 

1.  Iris Ice Block

2.  Goodbyn Ice

 

wkład chłodzący, wkład żelowy, iris ice block, goodbyn ice 

 

Torby na piknik znajdziecie tutaj

Torby na plażę znajdziecie tutaj

 

Pamiętajcie, że wymienione w artykule torby termiczne sprawdzają się nie tylko latem – ale też zimą, gdy ich funkcją jest utrzymywanie ciepła!