Kategorie »
LUNCH BOX » TERMOS » KUBEK TERMICZNY TORBA TERMICZNA » DLA DZIECI » NA NAPOJE » NA PREZENT » PIKNIK, GRILL ZERO WASTE MARKI » PROMOCJA
O nas Contact us Wysyłka Regulamin sklepu Płatności Dlaczego my Media o nas Artykuły Konkurs Zwroty Reklamacje Ochrona danych osobowych Pomagamy

Dlaczego my

Mamy w ofercie setki produktów, dlatego klienci  często proszą nas  o poradę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.  Zadzwoń, napisz, albo odwiedź nas w sklepie stacjonarnym  (link do kontakt) Znamy dokładnie naszą ofertę i chętnie pomożemy Ci w wyborze.

Największa oferta i unikatowe produkty!

W naszym sklepie znajdziesz setki markowych, praktycznych lunchboxów. Dbamy o najwyższą jakość materiałów. Wszystkie produkty spełniają wymogi bezpiecznego kontaktu z żywnością.

Wysyłka nawet w dniu złożenia zamówienia! 
Wybierając zakupy  online na pewno zależy Ci na czasie! Szanujemy to i większość produktów wysyłamy nawet tego samego dnia.  Jeżeli bardzo zależy ci na czasie, dopisz to w zamówieniu. Potraktujemy je priorytetowo!

Obsługa Klienta na piątkę!  
Klient jest dla nas najważniejszy! Doskonalimy ciągle naszą stronę i usprawniamy proces zakupu.  Skontaktuj się z nami, a my na pewno odpowiemy na Twoje pytania.  Zaufało nam już tysiące klientów. Zobacz jak nas oceniają

Dbamy o najwyższą jakość produktów!

W naszym sklepie są tylko produkty najwyższej jakości . Wszystkie pojemniki na jedzenie, torby i kubki  termiczne są przebadane i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Żaden produkt nie zawiera  szkodliwego BPA.  Naszą misją jest promowanie zdrowej diety, dlatego jakość pojemników na żywność jest dla nas najważniejsza!

Bezpieczeństwo transakcji!
Podane  przez Ciebie dane wykorzystujemy tylko w celach,  na które wyraziłeś zgodę. Nigdy  nie udostępniamy  danych osobom trzecim ani innym firmom.  Realizując zamówienie  za pośrednictwem płatności internetowych korzystamy z  bezpiecznego systemu płatności Przelewy24 i PayPal. Nasza strona ma certyfikat SSL.

Zawsze pomożemy i doradzimy :)